« Powrót
Laureaci konkursu ZŁOTY INSTALATOR DLA NAJLEPSZYCH

Złoty Instalator dla Najlepszych za rok 2016

 

w kategorii:

Opracowanie lub wdrożenie nowoczesnego rozwiązania technicznego

 

aquatherm – Polska Jacek Ligaszewski

za aquatherm black system – prefabrykowany, modułowy system przeznaczony do wykonywania ogrzewania i chłodzenia płaszczyznowego.

Caleffi Poland Sp. z o.o.

za CALEFFI DIRTMAGSLIM 5451 – kompaktowy separator zanieczyszczeń wykonany z technopolimeru, wykorzystujący technologię zawirowań i pole magnetyczne.

 

TERMET S.A.

za gazowy, wiszący kocioł kondensacyjny z wbudowanym zasobnikiem c.w.u. ECOCONDENS INTEGRA II PLUS

 

 

w kategorii:

Wzorcowe wykonanie przez firmę instalacji: gazowniczych, wodnokanalizacyjnych, centralnego ogrzewania, wentylacyjnych i klimatyzacyjnych

 

INTECH Engineering Spółka z o.o.

za zaprojektowanie i wykonanie pod klucz nowatorskiej, kompleksowej, wysokosprawnej instalacji do wykorzystania energii odpadowej strumieni gazów z instalacji Aldehydów i Alkoholi Jednostki Biznesowej OXO Zakładów Azotowych Kędzierzyn Koźle.

 

Zakład Usługowy SZPIL

za wzorcowe wykonywanie prac instalacji grzewczych i sanitarnych z wykorzystaniem najnowszych rozwiązań technicznych branży instalacyjnej w obiektach użyteczności publicznej oraz w budownictwie mieszkaniowym.

 

 

w kategorii:

Nowoczesne rozwiązania w organizacji handlu hurtowego i detalicznego branży instalacyjnej

 

Instalacja Świnarscy Sp. J. Grupa SBS

za nowoczesne rozwiązania w organizacji handlu hurtowego i detalicznego wyrobów branży instalacyjnej wraz ze wsparciem technicznym dla klientów.

 

 

w kategorii:

Wysoce zaawansowane technologie, systemy i urządzenia w zakresie odnawialnych źródeł energii

 

De Dietrich Technika Grzewcza Sp. z o.o.

za MODULENS G Hybrid – nowatorski układ hybrydowy łączący wydajność gazowego kotła kondensacyjnego z zaletami powietrznej pompy ciepła.

 

Konsorcjum: Energetyka Solarna Ensol Sp. z o.o. & Biuro Projektowe Profim s.c. i SGS Service Systemy Grzewcze i Sanitarne Sp. z o.o.

za modernizację układów przygotowania c.w.u. w oparciu o odnawialne źródła energii – kolektory słoneczne i powietrzne pompy ciepła w Spółdzielni Mieszkaniowej „Nowoczesna” w Raciborzu.

 

 Robert Bosch Sp. z o.o.

za zestaw do hybrydowego solarno-gazowego ogrzewania oraz przygotowania c.w.u., stworzony na bazie kotła kondensacyjnego Bosch Condens GC9000iWM, kolektorów słonecznych, zasobnika buforowego oraz modułu MB LANi do zdalnego sterowania poprzez aplikację ProControl.

 

firmie Viessmann Sp. z o.o.

za moduł komunikacyjny Vitoconnect 100, który dzięki aplikacji ViCare ułatwia użytkownikom samodzielne, zdalne zarządzanie instalacją grzewczą w domu poprzez łącze internetowe.

Członkowie Wspierający Korporacji